Pangolin Stone,

sektöründe kendi maden ocaklarına sahip

ve kendi agregasini üreten

tek kültür taşı üreticisidir.

2.000.000 m2

kalker ve kireç taşı maden sahası

Laboratuvarlarında gerekli tüm testler yapılarak,

kültür taşı üretimi için en yüksek kaliteli agrega seçilir.

 

Kültür Taşı ve Tuğlaları Üretim Tesisleri

3.000 m2 kapalı alan, 10.000 m2 açık alan

 

Depo

( hammadde, ambalaj, boya vb )

2.000 m2 kapalı alan

Dünyanın en iyi kalıp alma teknolojisi ve en kaliteli kalıp materyalleri üreticileri ile çalışırız (Alman ve Amerikan orijinli ).

Kültür taş ve tuğlaları üretiminde dünyanın en yüksek kaliteli, en uzun ömürlü ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen boyalarını kullanırız. Bu konuda, Alman, Amerikan ve İngiliz orijinli dünyanın en prestijli boya üreticileri ile çalışırız.

30’dan fazla ülkeye ihracat…

 

Sektöründeki en deneyimli yönetim kadrosu…

 

Pangolin Stone, organizasyonundaki hiç bir pozisyon için yaş, cinsiyet, medeni hal, ana dil, etnik köken, ırk, din, mezhep, bölge, politik görüşvb ayrımı yapmaz. Bu tür şeylerin kişiye özel olduğuna inanır ve çalışma hayatının gündemine almaz. İnsan hak ve özgürlüklerini ana ilkesi olarak görür. Strateji, iş geliştirme ve iş akışları konularında, istisnasız tüm çalışanlarının görüşlerine değer verir, görüşlerini sorar ve karar alma süreçlerine katılımlarını sağlar.

Pangolin Stone’un tüm tesislerinde ve
ofislerinde, çalışanlarının, müşterilerinin
ve misafirlerinin sağlığı ve güvenliği her
şeyden önce gelir.

Ayrıca tüm fabrika ve ofislerde, metal, cam, ahşap,kağıt, plastik vb atıklar
toplanır, tasnif edilir ve geri dönüşüm tesislerine gönderilir.
Üretimden çıkan atık sular
arıtılır ve yeniden kullanılır.

Hedefimiz;
SIFIR iş kazası,
SIFIR meslek hastalığı,
SIFIR çevre kirliliği!

 

Söz konusu olan üretim ise, Pangolin Stone için birinci öncelik kalitedir! Bütün üretim prosesi sürecinde, ürünlerin dizayn aşaması ile başlayan sürekli kalite ölçümleri ve kontrolleri, ham maddelerin seçimi, üretim işçiliği, paketleme ve HSE konularında büyük bir hassasiyetle devam eder. Tüm ürünlerimiz öncelikle, çalıştığımız müşterilerimizin ve kamu kurumlarının beklentilerinin ötesinde sonuçlar elde etmek için atölye ve ar-ge laboratuvarlarımızda tasarlanmış ve defalarca denenmiştir.

Pangolin Stone kutusu sektörde benzersizdir! Kutular bağımsız kapaklı bir hediye kutusu şeklindedir. Kutular monolitik ( yekpare ) gövdeli tasarlandığı için, altlarında zımba veya bantlama gerektiren açıklıklar yoktur. Bu özellik, nakliye ve yatay-düşey taşıma sırasında kutuların deforme olmasını engeller ve kutu içindeki ürünler için maksimum koruma sağlar.

Kutuların kapakları özel bir teknikle üretilmiştir. Ekstra film tabakası, yağmur vb geçici bir süre yoğun su temasında bile, kutuya giren suyu belirli bir süre için engeller.

Üst Yönetim

Ahmet ÇOKÇAPAN

Yönetim Kurulu Üyesi

 

Serhat GÜLER

Yönetim Kurulu Üyesi

 
 

Muhammet YILDIRIM

Fabrika Müdürü;

Mimari Ürünler Üretim Tesisleri

 

Mahmut İNCE

Fabrika Müdürü;

Agrega Üretim Tesisleri

Üretim Ekibi